Časté dotazy

Vybrala jsem si u Vás šaty, doveze mi je následně kurýr kamkoli?

Ano, doveze. V případě, že jste si u nás vybrala svatební šaty, budou Vám dovezeny kurýrem na jakékoli místo v České republice a to zcela ZDARMA. V případě, že jste si u nás vybrala společenské šaty, platí mapka níže. Zelená oblast je zdarma. Žlutá je zpoplatněna částkou 999 Kč a červená 1999 Kč. V ceně jsou zahrnuty obě cesty, jak přivezení šatů, tak jejich následný odvoz.

Nevím termín svatby či plesu, můžu si šaty rezervovat?

Rezervace šatů takto není možná z důvodu, že si nemůžeme být jisti, zda nebudou v tento termín půjčeny. Nicméně doporučujeme Vám, se dostavit a vyzkoušet všechny šaty, které se Vám budou líbit. Následně získáte představu a rezervace bude moci proběhnout již telefonicky či emailem.

Jaká je výše zálohy při rezervaci?

V případě, že se jedná o společenské šaty záloha je 1000 Kč.

V případě, že se jedná o svatební šaty, záloha se pohybuje od 3000 do 6000,- Kč v závislosti na ceně modelu.

Co když šaty poničím?

I my jsme lidé a máme pro dost věcí pochopení. Pokud jsou šaty opravitelné, budeme Vám účtovat pouze náklady spojené s jejich opravou. Většina drobných oprav se pohybuje maximálně v řádech stovek korun.

Jak je to u Vás s velikostmi?

Náš salón se může pochlubit více než 1500 kusy šatů ve všech velikostech od 32 do 54! Nabídka je tak široká, že Vám doporučujeme vyhradit si více času na zkoušku Vašich vysněných šatů. Ať si ji opravdu užijete!

Mohu dorazit do Vašeho salónu bez rezervace?

Ano můžete! V našem salónu je vždy k dispozici dostatečný počet asistentek, které Vám velice rády poradí s výběrem společenských či svatebních šatů. Jsou zkušené a stovky obsloužených a spokojených zákaznic jsou toho důkazem. Zejména všem nevěstám však důrazně doporučujeme se objednat, bez objednání bohužel nemůžeme ovlivnit dobu, po kterou budete čekat.

Videoprohlídka

Spustit prohlídku
Top