+ 420 222 703 416
PO - NE: 10:00 - 20:00
info@satygohome.cz

Časté dotazy

Vybrala jsem si u Vás šaty, doveze mi je následně kurýr kamkoli?

Ano, doveze. V případě, že jste si při návštěvě našeho salonu vybrala šaty, máte možnost nechat si je naším kurýrem dovézt na jakékoli místo v České republice. Tato služba je zcela ZDARMA, s výjimkou Moravskoslezského, Olomouckého a Zlínského kraje, viz mapa níže (pro tuto oblast je účtován příplatek ve výši 2000 Kč). Služba zahrnuje obě cesty, tedy dovezení šatů i jejich následný odvoz a vztahuje se na svatební šaty, společenské či plesové šaty i pánské obleky.

Nevím termín svatby či plesu, můžu si šaty rezervovat?

Pro rezervaci šatů je nutné znát termín akce, abychom zajistili dostupnost modelu ve prospěch Vaší akce oproti poptávce ze strany jiných zákazníků. Nicméně krátkodobě lze rezervovat šaty i na delší časový úsek, tedy více termínů, ve kterých je pravděpodobné, že akce proběhne. Z toho důvodu doporučujeme dostavit se před každou akcí co nejdříve a zajistit si tak co nejširší výběr.

Jaká je výše zálohy při rezervaci?

Výše zálohy se odvíjí od ceny půjčovaného oděvu. V případě společenských šatů a obleků je minimální rezervační poplatek 2000 Kč, při rezervaci svatebních šatů je standardně hrazena polovina částky půjčovného.

Co když šaty poničím?

I my jsme lidé a máme pro dost věcí pochopení. Pokud jsou šaty opravitelné, budeme Vám účtovat pouze náklady spojené s jejich opravou. Většina drobných oprav se pohybuje maximálně v řádech stovek korun.
Máte-li i přes to obavy, že šaty během akce nechtěně zašpiníte či poničíte, společenský oděv si u nás můžete pojistit programem Jistota a užít si tak svůj den zcela bez starostí.

Jak je to u Vás s velikostmi?

Náš salón se může pochlubit více než 1500 kusy šatů ve všech velikostech od 32 do 54! Nabídka je tak široká, že Vám doporučujeme vyhradit si více času na zkoušku Vašich vysněných šatů. Ať si ji opravdu užijete!

Mohu dorazit do Vašeho salónu bez rezervace?

V našem salónu je vždy k dispozici dostatečný počet asistentek, které Vám velice rády poradí s výběrem společenských či svatebních šatů. Jsou zkušené a stovky obsloužených a spokojených zákaznic jsou toho důkazem. Vzhledem k velkému zájmu o naše služby však doporučujeme pro výběr oděvu předem sjednat schůzku. Bez objednání bohužel nejsme schopni zaručit možnost zkoušení.

Videoprohlídka

Spustit prohlídku
Copyright © 2023 satygohome.cz
Top